オークション販売用のTesla Model 3 セダンという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/16
4.694 m × 1.85 m × 1.443 m
2024-12-31
Spår efter tidigare dekor. Fåtal rostangrepp. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Vindruta sliten.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Ena nyckel. skadad.
License number: GYB70F
Manufacture month: jaanuar 2020
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 195 kg
Tax weight: 1 980 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Model 3 Long Range Dual Motor AWD
2020
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Panoramatak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car