オークション販売用のIVECO Daily 冷蔵トラック(3.5t未満)という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/9
IVECO
Daily
冷蔵トラック(3.5t未満)
2016
2016-01-22
188,530 km
990 kg
2,510 kg
3,500 kg
1か月超
7212123
2024-08-27 18:00
2024-09-01 19:51
6.64 m × 2.19 m × 2.93 m
146 HP (107 kW)
2024-08-31
Varnar för slitna bromsbelägg.
Skada på stötfångaren fram, Buckla motorhuv, Lackskada tak, Lackskada vänster framskärm, Karosskada vänster sidoblinkers, Karosskada vänster sidospegel, Buckla vänster framdörr, Karosskada vänster bakskärm, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Inredningsdetalj skadad, Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Inredningsdetalj fram saknas. Klädsel sliten fram vänster. Trasiga inredningsdetaljer.
Plast detalj i motorrum skadad
Missfärgad glykol, oljeblandadMotor startar ej, går runt jätte sakta.
Spricka vindruta i synfält.Batteri bristfällig fastsättning, infästning skadad.
Previous owners: 7
License number: XMS216
Manufacture month: november 2015
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 6212 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 209 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 3 500 kg
35 2.3
2016
PercentIconDeductible VAT