オークション販売用のBMW 2-serien ミニバンという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
4.556 m × 1.8 m × 1.608 m
駆動方式:
AWD
190 HP (140 kW)
エアバッグ:
サンルーフ:
2024-06-30
赤
Vibrerar vid inbromsning. Missljud vid inbromsning. Bromsar bak anliggande, bromsskivor skadade. Bromsskivor fram är slitna.
Missljud/kärvar vid öppning/stängning samtliga dörrar.Bristfällig fastsättning vänster tröskel, Dålig linjepassning vänster tröskel, Dålig linjepassning höger tröskel, Bristfällig fastsättning höger tröskel, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Lukt från rök.
Tickande ljud i motorrum. Missljud ibland på tomgång.
Måste ombesiktigas före 240825 pga av fel funna vid besiktning:
2 KOPPLINGSDEL DEMONTERBAR (6.1.6) LÅSNING OSÄKER
Parkeringssensor ur funktion, Dragkroksnyckel saknas. Backsensor ur funktion, Drivknutsdamask skadad VF, Parkeringsassistans, ur funktion.
License number: GZH882
Manufacture month: czerwiec 2015
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3013, 6101, 7568, 9054, 11729, 15236 och 20964 mil. Senast utförd 2024-05-14
Tax fee (yearly): 1989 SEK
Max pull weight: 1 290 kg
CO2-emission (diesel): 128 g/km
Tax weight: 1 740 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
220d xDrive Gran Tourer
F46
2016
Aktiv parkeringshjälp
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Head-up display
Motorvärmare
Öppningsbart panoramatak