オークション販売用のVolvo C30 ハッチバックという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
Skoda Fabia ハッチバック Skoda Fabia €4,661 ハッチバック 2011 60830 km スウェーデン, Gothenburg
Volkswagen UP! ハッチバック Volkswagen UP! €4,705 ハッチバック 2014 110550 km スウェーデン, Gothenburg
Ford Focus ハッチバック Ford Focus €3,755 ハッチバック 2016 165900 km スウェーデン, Gothenburg
Renault Zoe ハッチバック Renault Zoe €3,237 ハッチバック 2014 99080 km スウェーデン, Gothenburg
Volvo C30 ハッチバック
Volvo C30 ハッチバック
Volvo C30 ハッチバック 画像 2
Volvo C30 ハッチバック 画像 3
Volvo C30 ハッチバック 画像 4
Volvo C30 ハッチバック 画像 5
Volvo C30 ハッチバック 画像 6
Volvo C30 ハッチバック 画像 7
Volvo C30 ハッチバック 画像 8
Volvo C30 ハッチバック 画像 9
Volvo C30 ハッチバック 画像 10
1/10
ブランド:  Volvo
モデル:  C30
タイプ:  ハッチバック
製造年:  2011
初回登録:  2010-10-28
燃費:  131450 km
荷重容量:  361 kg
正味重量:  1419 kg
総重量:  1780 kg
場所:  スウェーデン Gothenburg
掲載日:  1か月超
販売会社在庫ID:  7211034
オークション:  1
実行日:  2024-07-01 17:48
終了日:  2024-07-10 21:08
全体寸法:  4.266 m × 1.782 m × 1.443 m
パワー:  114 HP (84 kW)
燃料:  ガス
タイプ:  マニュアル
自動無線:  CD
状態:  使用済
技術的点検を有効にしておく:  2025-01-31

さらに詳細 — Volvo C30 ハッチバック

スウェーデン語
Ytrost tak, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Invändigt flertal fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej
Vibrationer i drivlinan.
Drivlinan hugger/rycker. Vibrationer/misständning från motor
Servicelampa lyser. AC kyler dåligt, Ena skyltbelysningen ur funktion.12v batteri dåligt behöver starthjälp
Previous owners: 4
License number: BRW960
Manufacture month: październik 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 1950, 2418, 4745, 5708, 5883, 6874, 7930, 9339, 10962, 11992(kamrem), 12885 senast 2023-06-21
Tax fee (yearly): 1259 SEK
Max pull weight: 1 720 kg
CO2-emission (diesel): 114 g/km
Tax weight: 1 410 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
D2 115hk
2011
B-värm tidur
Xenon-ljus