オークション販売用のVolkswagen Polo ハッチバックという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/10
Volkswagen
Polo
ハッチバック
2010
2009-09-04
93,770 km
480 kg
1,070 kg
1,550 kg
2024/09/23
7219152
2024-09-20 16:47
2024-09-25 19:51
3.97 m × 1.682 m × 1.5 m
86 HP (63.21 kW)
エアバッグ:
2025-04-30
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Flertal repor, bucklor, dörruppslag och lackskador, Fåtal rostangrepp.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Innertak, smutsigt.Insynsskydd medföljer ej
Vibrationer i ratten. Ratt står snett. Ena skyltbelysningen ur funktion.
License number: JXN296
Manufacture month: juuli 2009
Service history: Service utförd vid följande mil: 761, 1347, 2383, 2896, 3381, 5297, 6882, 7580, 8559, 9182 senast 2024-02-13
Tax fee (yearly): 976 SEK
Max pull weight: 1 950 kg
CO2-emission (petrol): 139 g/km
Tax weight: 1 070 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.4 5dr
2010
Motorvärmare