オークション販売用のVolkswagen Polo ハッチバックという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
Volkswagen Golf ハッチバック Volkswagen Golf €6,343 ハッチバック 2014 127,340 km スウェーデン, Gothenburg
Peugeot 308 ハッチバック Peugeot 308 €44.35 ハッチバック 2010 78,060 km スウェーデン, Gothenburg
Volkswagen Golf ハッチバック Volkswagen Golf €27,050 ハッチバック 2021 44,750 km スウェーデン, Gothenburg
Peugeot 308 ハッチバック Peugeot 308 €177.40 ハッチバック 2008 155,300 km スウェーデン, Gothenburg
Volkswagen Polo ハッチバック
Volkswagen Polo ハッチバック
Volkswagen Polo ハッチバック 画像 2
Volkswagen Polo ハッチバック 画像 3
Volkswagen Polo ハッチバック 画像 4
Volkswagen Polo ハッチバック 画像 5
Volkswagen Polo ハッチバック 画像 6
Volkswagen Polo ハッチバック 画像 7
Volkswagen Polo ハッチバック 画像 8
Volkswagen Polo ハッチバック 画像 9
Volkswagen Polo ハッチバック 画像 10
1/10
ブランド:  Volkswagen
モデル:  Polo
タイプ:  ハッチバック
製造年:  2010
初回登録:  2009-09-04
燃費:  93,770 km
荷重容量:  480 kg
正味重量:  1,070 kg
総重量:  1,550 kg
場所:  スウェーデン Gothenburgそこから6617 km
掲載日:  2024/09/23
販売会社在庫ID:  7219152
オークション:  1
実行日:  2024-09-20 16:47
終了日:  2024-09-25 19:51
全体寸法:  3.97 m × 1.682 m × 1.5 m
パワー:  86 HP (63.21 kW)
燃料:  電気
タイプ:  マニュアル
アクスル数:  2
エアバッグ:
状態:  使用済
技術的点検を有効にしておく:  2025-04-30

さらに詳細 — Volkswagen Polo ハッチバック

スウェーデン語
BRAKES:
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Flertal repor, bucklor, dörruppslag och lackskador, Fåtal rostangrepp.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Innertak, smutsigt.Insynsskydd medföljer ej
Vibrationer i ratten. Ratt står snett. Ena skyltbelysningen ur funktion.
License number: JXN296
Manufacture month: juuli 2009
Service history: Service utförd vid följande mil: 761, 1347, 2383, 2896, 3381, 5297, 6882, 7580, 8559, 9182 senast 2024-02-13
Tax fee (yearly): 976 SEK
Max pull weight: 1 950 kg
CO2-emission (petrol): 139 g/km
Tax weight: 1 070 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.4 5dr
2010
Motorvärmare
Volkswagen ハッチバック
検索結果: 306つの広告
表示
申し込む