オークション販売用のToyota Aygo ハッチバックという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
Skoda Fabia ハッチバック Skoda Fabia €4,661 ハッチバック 2011 60830 km スウェーデン, Gothenburg
Toyota VITZ ハッチバック Toyota VITZ $1,910 ハッチバック 2012 91000 km 日本
Toyota VITZ ハッチバック Toyota VITZ $2,220 ハッチバック 2011 137000 km 日本
Renault Zoe ハッチバック Renault Zoe €3,237 ハッチバック 2014 99080 km スウェーデン, Gothenburg
Toyota Aygo ハッチバック
Toyota Aygo ハッチバック
Toyota Aygo ハッチバック 画像 2
Toyota Aygo ハッチバック 画像 3
Toyota Aygo ハッチバック 画像 4
Toyota Aygo ハッチバック 画像 5
Toyota Aygo ハッチバック 画像 6
Toyota Aygo ハッチバック 画像 7
Toyota Aygo ハッチバック 画像 8
Toyota Aygo ハッチバック 画像 9
Toyota Aygo ハッチバック 画像 10
Toyota Aygo ハッチバック 画像 11
1/11
ブランド:  Toyota
モデル:  Aygo
タイプ:  ハッチバック
製造年:  2011
初回登録:  2011-03-30
燃費:  106730 km
荷重容量:  269 kg
正味重量:  921 kg
総重量:  1190 kg
場所:  スウェーデン Gothenburg
掲載日:  1か月超
販売会社在庫ID:  7209339
オークション:  1
実行日:  2024-07-02 17:59
終了日:  2024-07-07 18:05
全体寸法:  3.415 m × 1.615 m × 1.465 m
パワー:  68 HP (49.98 kW)
燃料:  電気
タイプ:  マニュアル
アクスル数:  2
状態:  使用済
技術的点検を有効にしておく:  2024-12-31

さらに詳細 — Toyota Aygo ハッチバック

スウェーデン語
BRAKES:
Bromsrör bak vänster rostiga
Flertal lackskador och stenskott. Fåtal bucklor, dörruppslag och repor. Varningstriangel saknas. Stötfångare fram, motorhuv och stötfångare bak, dålig linjepassning. Gummilist skadad förardörr. Torkarblad tar inte i rutan bak. Passagerardörr höger fram, dålig linjepassning.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj skadad fram.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Växellåda oljeläckage.
Fjärrlås, knappar trasiga. Fjärrlåset fungerar ej
Previous owners: 7
License number: FTL220
Manufacture month: tammikuu 2011
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 8708 mil. Senast utförd 2022-03-29
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 2 310 kg
CO2-emission (petrol): 103 g/km
Tax weight: 920 kg
1.0 VVT-i 5dr
2011