オークション販売用のTesla Model 3 ハッチバックという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/18
4.694 m × 1.85 m × 1.443 m
駆動方式:
AWD
476 HP (350 kW)
石油
パーキングセンサー:
2025-04-30
灰
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Fåtal rostangrepp. Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Bakruta skadad i nederkant. Större delar av bilen dåligt omlackerade.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster. Inredningsdetaljer folierade.
Previous owners: 5
License number: BPW11U
Manufacture month: kwiecień 2019
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 195 kg
Tax weight: 1 910 kg
Model 3 Long Range Dual Motor AWD
2019
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Panoramatak
Sätesvärme bak
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car