オークション販売用のPeugeot 208 ハッチバックという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
4.055 m × 1.745 m × 1.435 m
75 HP (55.13 kW)
容積:
1,200 cm³
燃料消費:
4.1 l/100km
2025-08-31
青
Några bucklor, lackskador, stenskott och repor.
Klädsel smutsig, fram och bak. Nackstöd skada/saknas bak. Bagageutrymme, klädsel smutsig. Insynsskydd medföljer ej
Servicelampa lyser.
Previous owners: 2
License number: NPN94K
Manufacture month: czerwiec 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1213, 3641 senast 2023-07-19
Tax fee (yearly): 602 SEK
Max pull weight: 1 990 kg
CO2-emission (petrol): 94 g/km
Tax weight: 1 080 kg
1.2 PureTech 5dr
2020
Smartphone integration
PercentIconDeductible VAT