オークション販売用のMini Cooper ハッチバックという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/17
5
3.85 m × 1.727 m × 1.432 m
2026-03-31
Fåtal lackskador, bucklor/dörruppslag och stenskott. Flertal repor.
Klädsel ytligt slitage, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Spår av pälsdjur, päls/lukt.
License number: YDS01A
Service history: Service utförd vid följande mil: 3186, 3623 senast 2023-08-14
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 725 kg
Tax weight: 1 500 kg
färg: Silver
SE
F56 LCI
2022
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Öppningsbart panoramatak
Kurvljus
Smartphone integration
HiFi-system Harman Kardon
Mini Connected XL
Belysningspaket
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car