オークション販売用のHyundai ix20 ハッチバックという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/10
5
4.1 m × 1.765 m × 1.6 m
116 HP (85 kW)
2025-01-31
Vibrerar vid inbromsning. Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor slitna, behöver bytas.
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Flertal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Solskydd skadat, kärvar.
Koppling tar långt ner. Skramlande ljud i motorrum.
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad. Vindrutetorkare fram defekt. Torkarmotor bak missljud, Bakrutespolare ur funktion, Bilen drar snett. Hjulvibrationer. Strålkastarglas vänster ner mattat. Öppningsbart panoramatak, ur funktion (el). Nyckeldosa skadad.
Previous owners: 4
License number: BAZ957
Manufacture month: listopad 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 978, 2130, 3606, 5728, 6802, 8665 senast 2023-10-17
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 690 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 1 350 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
1.6 CRDi
2012
Öppningsbart panoramatak