オークション販売用のFIAT 500 ハッチバックという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
3.571 m × 1.627 m × 1.488 m
70 HP (51.45 kW)
燃料消費:
3.9 l/100km
2026-05-31
緑
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Ratt står snett.
License number: CAL53D
Service history: Service utförd vid följande mil: 1588, 3058, 4571 senast 2024-07-22
Tax fee (yearly): 514 SEK
Max pull weight: 2 140 kg
CO2-emission (petrol): 88 g/km
Tax weight: 1 090 kg
500c BSG
2021
PercentIconDeductible VAT