オークション販売用のŠkoda Skoda Octavia エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
5
4.689 m × 1.829 m × 1.489 m
131 HP (96 kW)
2026-08-31
Stenskott vindruta i synfält. Spår efter tidigare dekor. Några bucklor/dörruppslag och lackskador. Fåtal rostangrepp. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Plastkåpa under motor skadad.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Öppningshandtag handskfack saknas.
Previous owners: 2
License number: GKN97G
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1391, 2878, 4627, 6552, 7961, 10400, 12735 och 14527 mil. Senast utförd 2024-07-19
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 611 kg
CO2-emission (methane): 95 g/km
Tax weight: 1 500 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
tillverkare: Skoda
G-TEC 1.5 TSI Combi
2021
Methane
Auto hold
PercentIconDeductible VAT