オークション販売用のVolvo V70 エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/10
5
4.814 m × 1.861 m × 1.547 m
トラックボディ
トレーラカップリング:
136 HP (100 kW)
2025-04-30
Vibrerar vid inbromsning.
Ytrost tak. Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag och repor. Spår efter tidigare utrustning utvändigt. Bussningar i fram och bakvagn slitna. Några lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Spår av tidigare utrustning. Trasiga inredningsdetaljer.Insynsskydd medföljer ej. Panel insida baklucka bristfällig fastsättning.
Slår i bilen vid växling.
Torkararm bak ligger ur position. Stötdämpare slut runt om. AC ur funktion. Ratt står snett. Slitna motorkuddar. Extraljus utvändigt skadade.
Previous owners: 2
License number: BSR329
Manufacture month: huhtikuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2080, 4101, 6115, 8174, 9604, 11201, 12509, 14399, 16342, 17366 senast 2024-02-07. Kamrem utförd vid (mil):: 17366 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2024-02-07
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 790 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
II D3
2014
Lastskydd/lastnät
Xenon-ljus
Alkolås
Volvo On Call