オークション販売用のVolvo V60 エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/16
4.761 m × 1.85 m × 1.421 m
253 HP (186 kW)
2025-09-30
Vibrerar vid inbromsning. Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Stenskott vindruta utanför synfält. Sprickor i bakljusen. Lackskada stötfångare bak. Fåtal stenskott, bucklor och repor.
Klädsel smutsig, fram. Panel insida baklucka, repor. Klädsel smutsig bak. Dörrpanel vänster fram skada.
Märken på armstöd fram samt på baksidan av vänster fram stol.
Servicelampa lyser. Drivknutsdamask skadad höger fram, Torkarblad utslitna fram. Vibrationer känns i bilen vid högre hastighet.
License number: BNA63M
Manufacture month: wrzesień 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1721, 3658, 5630 senast 2023-08-23
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 120 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
T6 AWD Twin Engine
2021
Electric/Petrol
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Lastskydd/lastnät
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car