オークション販売用のVolvo V60 エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
4.761 m × 1.85 m × 1.421 m
197 HP (145 kW)
2026-06-30
Vindruta sliten. Spricka i bakljus vänster sida. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor,
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Hjulvibrationer.
License number: GZP56X
Service history: Service utförd vid följande mil: 2457, 5489, 8186, 10891 senast 2024-04-02
Tax fee (yearly): 6602 SEK
Max pull weight: 1 210 kg
CO2-emission (diesel): 125 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
B4 Mildhybrid
2021
Dödavinkelvarnare
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT