オークション販売用のVolvo V60 エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/12
4.628 m × 1.865 m × 1.479 m
163 HP (120 kW)
2025-10-31
灰
Rost på bromsskivor fram och bak som inte påverkar bromsverkan
Stenskott i vindruta, Ytrost tak, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Ytrost, bristfällig fastsättning vänster taksida, Dålig linjepassning på stötfångare bak. ytrost höger framskärm, Flertal rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor Plastkåpa under bil sitter löst. Några bucklor.
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken. Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig bak. Klädsel sliten fram höger. Klädsel sliten fram vänster. Innertak skadad.Insynsskydd medföljer ej
Oljeläckage. Missljud från stötdämpare vänster fram.
Glapp spindelled vänster fram. Avgassystem rostigt. Ac fungerar men kyler dåligt, Bilen drar snett. Vibrationer i ratten. Ena skyltbelysningen ur funktion. Positionsljus höger fram ur funktion. Stötdämpare fram höger slut, Strålkastare höger kondens, Strålkastarglas vänster, slitet.Finns info om kamrem: Ja
Kamrem utförd vid (mil):: 17515 (Se bild)
Datum Kamremsbyte: 2019-08-07
Previous owners: 10
License number: MBN896
Manufacture month: październik 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 2112, 4488, 6852, 9356, 10761, 13138, 15705, 17515, 18699, 21029, 22274, 23495 senast 2024-02-05
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 1 730 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
D3
2012
Lastbågar
Sätesvärme bak
Xenon-ljus