オークション販売用のVolkswagen Passat エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
Volkswagen
Passat
エステート車
2016-10
2015-11-26
224,210 km
520 kg
1,780 kg
2,300 kg
1か月超
7217746
2024-09-02 17:00
2024-09-05 21:34
4.777 m × 1.832 m × 1.506 m
駆動方式:
AWD
トラックボディ
トレーラカップリング:
TDI
190 HP (140 kW)
容積:
2,000 cm³
燃料消費:
5.1 l/100km
アクスル構成:
4x4
エアバッグ:
2025-02-28
茶
Fåtal rostangrepp. Fåtal lackskador och bucklor/dörruppslag. Flertal repor och stenskott,
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj, trasig. Innertak, smutsigt.
Bränslevärmare med fjärrstyrning, ur funktion. Servicelampa lyser. Spricka vindruta i synfält.
License number: YAB234
Manufacture month: październik 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 3038, 6226, 9421, 12651, 15226, 16991, 18481, 20375 senast 2023-09-25
Tax fee (yearly): 2354 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 1 780 kg
Max trailer weight: 2 200 kg
Alltrack 2.0 TDI 4MOTION
2016
Aktiv parkeringshjälp
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Rattväxel/paddlar
Smartphone integration