オークション販売用のVolkswagen Golf エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/14
Volkswagen
Golf
エステート車
2016
2015-09-16
183,390 km
465 kg
1,365 kg
1,830 kg
2024/11/01
7225036
2024-10-31 11:29
2024-11-05 21:13
4.562 m × 1.799 m × 1.446 m
110 HP (81 kW)
2025-05-31
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador och rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Tickande ljud i motorrum. Skramlande ljud i motorrum. Packbox växellåda läckage.
Förarbältet är mögligt.
License number: HWS961
Manufacture month: juuli 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2900, 3032, 9998, 11258, 11817, 13521, 16045, 18332 senast 2024-09-18
Tax fee (yearly): 492 SEK
Max pull weight: 1 670 kg
CO2-emission (petrol): 117 g/km
Tax weight: 1 360 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
färg: Silver
VII 1.2 TSI Sportscombi
2016
Auto hold
Apple CarPlay Android Auto