オークション販売用のVolkswagen Golf エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/11
Volkswagen
Golf
エステート車
2016
2015-08-05
177,900 km
462 kg
1,528 kg
1,990 kg
2024/08/29
7214978
2024-09-05 14:24
2024-09-10 21:14
5
4.562 m × 1.799 m × 1.446 m
150 HP (110 kW)
2025-10-31
Vibrerar vid inbromsning.
Spricka i bakljus vänster/ höger sida. Fåtal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
AC ur funktion. Ratt står snett. Spricka vindruta utanför synfält.
Previous owners: 7
License number: UWX763
Manufacture month: kesäkuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 3010, 5806, 7589, 9373, 10823, 12318, 14367, 17170 senast 2024-02-20
Tax fee (yearly): 1572 SEK
Max pull weight: 1 510 kg
CO2-emission (diesel): 120 g/km
Tax weight: 1 520 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
VII 2.0 TDI BlueMotion Technology Sportscombi
2016
Xenon-ljus