オークション販売用のSubaru Outback エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
4
4.79 m × 1.82 m × 1.605 m
駆動方式:
AWD
トラックボディ
トレーラカップリング:
150 HP (110 kW)
燃料消費:
6.3 l/100km
2025-08-31
白, メタリック
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Dålig linjepassning, Lackskada stötfångare bak. Ytrost höger framskärm, Spår efter tidigare dekor, Några stenskott, dörruppslag, bucklor och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Spår av pälsdjur, päls/lukt.Insynsskydd medföljer ej
Tickande ljud i motorrum. Drivlinan hugger/rycker.
Strålkastarglas vänster ner mattat.
License number: CAS722
Manufacture month: wrzesień 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 1718, 3319, 4485, 6172, 7898, 9037, 10495, 12360, 13491, 14783, 16030, 18525, 19620 senast 2024-06-11
Tax fee (yearly): 3970 SEK
Max pull weight: 1 370 kg
CO2-emission (diesel): 166 g/km
Tax weight: 1 690 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
2.0D
2014
Avtagbar dragkrok
Elstol förarplats
Lastskydd/lastnät
Xenon-ljus