オークション販売用のSkoda Citigo エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/11
エステート車
2014
2013-10-21
136,190 km
339 kg
1,031 kg
1,370 kg
2024/08/26
7215804
2024-09-06 15:32
2024-09-11 19:07
3.563 m × 1.641 m × 1.48 m
68 HP (49.98 kW)
2025-09-30
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Stenskott i vindruta, Stenskott vindruta i synfält. Fåtal rostangrepp, repor och stenskott, Flertal lackskador och bucklor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Servicelampa lyser. Nybesiktad
License number: NZM855
Manufacture month: wrzesień 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 89, 1711, 2623, 4336, 0 senast 2019-10-07
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 2 130 kg
CO2-emission (methane): 79 g/km
Tax weight: 1 030 kg
tillverkare: Skoda
MPI 5dr CNG
2014
Methane
Lastbågar
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car