オークション販売用のRenault Clio エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/12
4.063 m × 1.732 m × 1.448 m
90 HP (66.15 kW)
2025-01-31
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Stenskott vindruta utanför synfält. Stenskott vindruta i synfält. Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig bak.
Servicelampa lyser. Torkarblad utslitna fram. Torkarblad bak utslitet.
License number: CWN294
Manufacture month: toukokuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 1290, 2914, 4365, 4976, 5847, 7060, 9438, 10259 senast 2022-12-15
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 912 kg
CO2-emission (petrol): 104 g/km
Tax weight: 1 190 kg
IV 0.9 TCe 90 5dr
2014