オークション販売用のMitsubishi Outlander エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/15
Mitsubishi
Outlander
エステート車
2015
2015-09-16
136,180 km
378 kg
1,932 kg
2,310 kg
1か月超
7212977
4.655 m × 1.81 m × 1.673 m
163 HP (120 kW)
石油
2025-06-30
赤
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
P-sensorer fram defekt.
Previous owners: 4
License number: PYE003
Manufacture month: kwiecień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2043, 4011, 5987, 7891, 9300, 10822, 12241, 13318 senast 2024-01-30
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 190 kg
Tax weight: 1 930 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
2.0 P-HEV CVT 203hk
2015
Electric/Petrol
Elstol förarplats
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car