オークション販売用のHonda CR-V エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
4.57 m × 1.82 m × 1.685 m
150 HP (110 kW)
2025-01-31
赤
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Stenskott vindruta utanför synfält. Några stenskott, dörruppslag, lackskador och repor. Fåtal rostangrepp. Höger bakljus kondens.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Servicelampa lyser. Torkarblad utslitna fram. Ratt står snett. Strålkastarglas höger, slitet. Strålkastarglas vänster, slitet.Bränslevärmare direktstart (knapp vänster om ratten). Eldriven baklucka stängs endast med el, behöver öppnas manuellt.
Previous owners: 4
License number: FJO579
Service history: Service utförd vid följande mil: 2011, 4091, 6362, 8087, 9945, 11872, 13738, 14600, 15563, 17147, 18353 senast 2023-04-19
Tax fee (yearly): 4440 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
CO2-emission (diesel): 175 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
2.2 i-DTEC 4WD
2014
Elstol med minnesfunktion förarplats
Panoramatak