オークション販売用のFord Focus エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/10
4.606 m × 1.823 m × 1.505 m
トラックボディ
トレーラカップリング:
125 HP (92 kW)
2025-08-31
青
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig fram.
License number: BEK028
Manufacture month: helmikuu 2014
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1135, 2460, 3415, 4204, 5128, 6348, 7021, 8395, 9535, 10629 och 10629 mil. Senast utförd 2024-03-11. Finns info om kamrem: Ja Datum Kamremsbyte: 2024-03-27
Tax fee (yearly): 492 SEK
Max pull weight: 1 600 kg
CO2-emission (petrol): 117 g/km
Tax weight: 1 310 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
1.0 EcoBoost Kombi
2014
Eluppvärmd vindruta
Lastskydd/lastnät
Motorvärmare