オークション販売用のBMW X5 エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/17
4.886 m × 1.938 m × 1.762 m
113 HP (83 kW)
石油
2025-06-30
Stenskott vindruta utanför synfält. Vindruta sliten. Fåtal repor, bucklor och dörruppslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Missljud från baklucka öppning/stängning.
Previous owners: 4
License number: YOR531
Manufacture month: toukokuu 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2763, 4243, 6505, 8490 och 9997 mil. Senast utförd 2024-02-26
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 480 kg
Max trailer weight: 2 700 kg
xDrive40e
F15
2018
Electric/Petrol
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Head-up display
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Sätesvärme bak
Panoramatak
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car