オークション販売用のŠkoda Skoda Enyaq クロスオーバーという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/15
4.649 m × 1.879 m × 1.616 m
2026-07-31
Ytrost tak och höger bakskärm. Flertal repor, stenskott. lackskador, bucklor och dörruppslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Resultatet på besiktningen: Godkänd utan anmärkning 2024-07-08
Ena nyckel, skadad.
Previous owners: 2
License number: CZK04F
Service history: Service utförd vid följande mil: 6685 senast 2023-06-29
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 888 kg
Tax weight: 2 210 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
tillverkare: Skoda
färg: Silver
80 iV
2021
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Massage i förarstol
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattväxel/paddlar
Smartphone integration
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car