オークション販売用のVolvo XC60 クロスオーバーという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/16
4.644 m × 1.891 m × 1.713 m
トラックボディ
トレーラカップリング:
190 HP (140 kW)
2025-01-31
Mindre bromsvibrationer.
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
License number: KZP463
Manufacture month: oktoober 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2532, 4672, 6640, 8570, 9399, 10313, 11138, 12041
Tax fee (yearly): 1781 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 124 g/km
Tax weight: 1 860 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
färg: Silver
XC60 D4 FWD
2016
Dödavinkelvarnare
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified