オークション販売用のNissan X-Trail クロスオーバーという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/14
4.69 m × 1.83 m × 1.73 m
トラックボディ
トレーラカップリング:
177 HP (130 kW)
ディーゼル
2025-02-28
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal lackskador, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Varnar att dags för oljeservice, trots att service utförts 2024-08-05.
NUMBER_OF_PREVIOUS_OWNERS: 4
REGISTRATION_PLATE: YST573
MODEL_YEAR: 2017
MANUFACTURE_MONTH: toukokuu 2017
ODOMETER_READING: 166 720 km
INITIAL_TRAFFIC_DATE: 2017-10-27
SERVICE_BOOK: Service utförd vid följande mil: 2756, 5849, 7255, 8874, 10679, 13427, 16610 senast 2024-08-05
SERVICE_BOOK_TYPE: EXISTS
NUMBER_OF_SEATS: 5
NUMBER_OF_KEYS: 2
EXTERIOR_COLOR: Black
FINISH_TYPE: Metallic
TEXTILE: Helläder
MANUFACTURER_WARRANTY: Not examined
COLLISION_WARRANTY: Not examined
TAX_FEE: 3762 SEK
CHASSIS_NUMBER: JN1TFNT32U0100934
ENGINE_EFFECT_DIESEL: 177 hp (130 kW)
MAX_PAYLOAD: 465 kg
MAX_PULL_WEIGHT_B: 1 260 kg
CONSUMPTION_DIESEL: 6,1 l/100 km
CO2_DIESEL: 162 g/km
INSPECTION_VALID_TO_DATE: 2025-02-28
CURB_WEIGHT: 1 775 kg
TAX_WEIGHT: 1 770 kg
TOTAL_WEIGHT: 2 240 kg
SOLD_IN_SWEDEN: YES
EXPORTABLE: YES
DEDUCTIBLE_VAT: NO
2.0 dCi 4WD
2017
Elstol passagerarplats
360 kamera
Elstol förarplats
Smartphone integration
BOSE stereo