オークション販売用のKIA Sportage クロスオーバーという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/11
4.48 m × 1.855 m × 1.635 m
185 HP (136 kW)
2025-09-30
Fåtal lackskador, rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor. Handtag förardörren ligger ur sin position.
Höger bakdörr omlackerad vågig i plåten
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel sliten fram vänster.
License number: YLJ490
Manufacture month: huhtikuu 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1703, 3526, 4791, 6182, 8729, 10391, 12874, 13988, 15393, 16635, 18180, 19744 senast 2023-09-20
Tax fee (yearly): 3970 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
CO2-emission (diesel): 166 g/km
Tax weight: 1 780 kg
2.0 CRDi AWD
2018
Sätesvärme bak