オークション販売用のKIA Sorento クロスオーバーという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/16
5
4.81 m × 1.9 m × 1.695 m
駆動方式:
AWD
180 HP (132 kW)
エアバッグ:
2026-07-31
灰
Stenskott vindruta i synfält. Några lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
AC ur funktion.
License number: SMU86H
Service history: Service utförd vid följande mil: 1464, 2955, 4256 senast 2024-02-08
New car warranty: 2028-06-22 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 820 kg
Tax weight: 2 140 kg
1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2021
Electric/Petrol
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Head-up display
Lastskydd/lastnät
Sätesvärme bak
Ventilerade framsäten
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car