オークション販売用のFord Mustang クロスオーバーという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/19
4.728 m × 1.881 m × 1.634 m
2025-04-30
灰
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Stenskott vindruta i synfält. Flertal repor och stenskott.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd går ej att montera ordentligt. Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Previous owners: 2
License number: EPL76J
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
New car warranty: 2027-04-20 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2025-04-20 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 945 kg
Tax weight: 2 070 kg
Mach-E 70 kWh RWD
2021
Aktiv parkeringshjälp
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Panoramatak
Smartphone integration
Sätesvärme bak
360 kamera
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car