オークション販売用のAudi Q4 E-tron クロスオーバーという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/15
4.588 m × 1.865 m × 1.582 m
バッテリー容量:
77 kWh
2026-06-30
Några stenskott, repor, bucklor och dörruppslag.
Höger bakljus, småsprickor.
Spolning fram och bak behöver justeras.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
License number: ONS63T
Service history: Service utförd vid följande mil: 4150 senast 2023-08-09
Collision warranty: 2024-06-29 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 860 kg
Tax weight: 2 160 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Q4 40 e-tron 77 kWh
2022
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car