オークション販売用のAudi Q3 クロスオーバーという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
5
4.484 m × 1.849 m × 1.565 m
150 HP (110 kW)
2025-05-31
Flertal stenskott, bucklor och dörruppslag. Fåtal repor och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Torkarblad bak utslitet.
License number: RYR85U
Manufacture month: heinäkuu 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 2868, 5780 senast 2023-12-14
Tax fee (yearly): 1328 SEK
Max pull weight: 1 425 kg
CO2-emission (petrol): 134 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
35 TFSI
2020
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified