オークション販売用のBMW 3-serien コンバーチブルという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/15
長さ - 4.6 m, 幅 - 1.79 m
170 HP (125 kW)
2025-07-31
灰
Vänster bakljus, småsprickor, Fåtal lackskador, rostangrepp, stenskott och repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns. Glapp i framvagnen känns under inbromsning
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj är trasig. Insynsskydd medföljer ej
Växellåda oljeläckage. Ojämn tomgång. Skramlande ljud i motorrum. Oljeläckage under insuget
Servicelampa lyser. Vibrationer i framvagn. Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 7
License number: EHX914
Service history: Service utförd vid följande mil: 2895, 4010, 4378, 6732, 9171, 9187, 10882, 12499, 13314, 17632 senast 2022-09-27
Tax fee (yearly): 1548 SEK
Max pull weight: 1 445 kg
CO2-emission (petrol): 165 g/km
Tax weight: 1 640 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Sold in sweden: No
320i Cabriolet
E93
2008
Elstol med minnesfunktion förarplats
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Xenon-ljus
Elstol passagerarplats
Kurvljus