オークション販売用のFord Transit パネルバンという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
Ford Transit パネルバン
Ford Transit パネルバン
Ford Transit パネルバン 画像 2
Ford Transit パネルバン 画像 3
Ford Transit パネルバン 画像 4
Ford Transit パネルバン 画像 5
Ford Transit パネルバン 画像 6
Ford Transit パネルバン 画像 7
Ford Transit パネルバン 画像 8
Ford Transit パネルバン 画像 9
1/9
ブランド:  Ford
モデル:  Transit
タイプ:  パネルバン
製造年:  2016
初回登録:  2016-01-29
燃費:  195590 km
座席数:  3
荷重容量:  740 kg
正味重量:  1960 kg
総重量:  2700 kg
場所:  スウェーデン Gothenburg
掲載日:  2024/06/26
販売会社在庫ID:  7208993
オークション:  1
実行日:  2024-06-28 18:23
終了日:  2024-07-03 19:08
全体寸法:  4.972 m × 2.032 m × 1.981 m
トラックボディ
トレーラカップリング:
パワー:  125 HP (92 kW)
燃料:  ガス
タイプ:  マニュアル
アクスル数:  2
自動無線:  CD
状態:  使用済
技術的点検を有効にしておく:  2024-07-31

さらに詳細 — Ford Transit パネルバン

スウェーデン語
BRAKES:
Varnar för slitna bromsbelägg.
Gummilist skadad vänster framdörr. Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Flertal rostangrepp, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Flertal stenskott, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor Högerbak dörr låser ej,Läckage ifrån påfyllnings slang
Klädsel skadad, fram. Klädsel smutsig, fram. Panel insida baklucka, skada. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Smutsig inredning i bagage. Innertak, smutsigt.
Drivlinan hugger/rycker.
Oljeläckage. Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-07-17
Brister:
2 FUNKTIONER DRAR I SIDLED
Anmärkningar:
2 X EXTRA STOPPLYKTA (4.3) UR FUNKTION
2 X VARNINGSTRIANGEL (7.4) SAKNAS
Stolsvärme förarplats, ur funktion. Vibrationer i ratten. Bilen drar snett. Vibrationer i framvagn. Säkerhetsbälte förarplats skadat.
Previous owners: 4
License number: PSN295
Manufacture month: listopad 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2923, 5524, 16501 senast 2020-03-02
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 5587 SEK
Max pull weight: 800 kg
CO2-emission (diesel): 197 g/km
Tax weight: 2 700 kg
Custom 270
2016
Eluppvärmd vindruta
Kurvljus
PercentIconDeductible VAT
Ford パネルバン
検索結果: 331つの広告
表示
申し込む