オークション販売用のVolkswagen Caddy MPV 乗用車派生バンという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/11
Volkswagen
Caddy MPV
乗用車派生バン
2020
2019-11-28
95150 km
座席数:
5
651 kg
1569 kg
2220 kg
スウェーデン Gothenburg
2024/06/17
7208632
2024-06-17 12:04
2024-06-19 20:50
4.408 m × 1.793 m × 1.822 m
131 HP (96 kW)
2024-11-30
Flertal karosskador, lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj är trasig. Klädsel smutsig fram. Klädsel skadad fram vänster.
Bilen drar snett. Strålkastare vänster, repa på glas/plast.Navkapslar saknas.
Previous owners: 2
License number: ZUH01R
Manufacture month: syyskuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1702, 7899 och 9276 mil. Senast utförd 2024-03-27
Tax fee (yearly): 1042 SEK
Max pull weight: 1 280 kg
CO2-emission (petrol): 142 g/km
Tax weight: 1 560 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
färg: Silver
Caddy Life 1.4 TSI
2020
PercentIconDeductible VAT