オークション販売用のVolkswagen Caddy 乗用車派生バンという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/10
Volkswagen
Caddy
乗用車派生バン
2016
2016-03-29
62,990 km
座席数:
631 kg
1,594 kg
2,225 kg
1か月超
7221855
2024-10-07 11:59
2024-10-10 20:28
4.408 m × 1.793 m × 1.823 m
トラックボディ
トレーラカップリング:
110 HP (81 kW)
パーキングセンサー:
2025-08-31
灰
Stötfångare bak reflex skadad. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador.
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Klädsel smutsig fram. Klädsel skadad fram vänster.
License number: OWA334
Manufacture month: veebruar 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 618, 1364, 2000, 3236, 4348, 5240, 6266 senast 2024-06-18
Tax fee (yearly): 371 SEK
Max pull weight: 1 275 kg
CO2-emission (methane): 112 g/km
Tax weight: 2 220 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
1.4 TGI Skåp
2016
Methane
Aktiv parkeringshjälp
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car