オークション販売用のVolkswagen Caddy 乗用車派生バンという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/14
Volkswagen
Caddy
乗用車派生バン
2020
2020-02-07
49010 km
座席数:
649 kg
1726 kg
2375 kg
スウェーデン Gothenburg
2024/06/17
7208951
2024-06-17 14:57
2024-06-19 19:47
4.878 m × 1.793 m × 1.886 m
トラックボディ
トレーラカップリング:
150 HP (110 kW)
2025-01-31
Bromsbelägg bak, slitna.
Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten. Repa tak, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp. Vibrationer vid 80km/h
Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Sliten inredning.
License number: BCP02K
Manufacture month: joulukuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2620, 3559, 4334 och 4660 mil. Senast utförd 2024-03-05
Tax fee (yearly): 4810 SEK
Max pull weight: 1 125 kg
CO2-emission (diesel): 155 g/km
Tax weight: 2 370 kg
Max trailer weight: 1 450 kg
2.0 TDI Maxi Skåp 4MOTION
2020
Smartphone integration
PercentIconDeductible VAT