オークション販売用のRenault Kangoo 乗用車派生バンという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
Renault
Kangoo
乗用車派生バン
2021
2021-07-01
39,020 km
座席数:
466 kg
1,714 kg
2,180 kg
2024/08/29
7212706
2024-08-28 12:21
2024-09-01 19:31
4.666 m × 1.829 m × 1.81 m
バッテリー容量:
33 kWh
ボードコンピューター:
2026-07-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Spår efter tidigare dekor, Fåtal bucklor, stenskott, dörruppslag och repor. OBS. Högerstyrd.
Panel insida baklucka, repor. Panel insida baklucka, skada. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Någonting som piper en stund vid start.
Previous owners: 2
License number: YWL51S
Service history: Service utförd vid följande mil: , senast 2023-08-28
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 320 kg
Tax weight: 2 180 kg
Exportable: No
Z.E Power Plus 33 kWh Maxi Skåp
2021
Auto hold
Backsensorer
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car