オークション販売用のCitroen Nemo 乗用車派生バンという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/9
Citroen
Nemo
乗用車派生バン
2014
2014-09-10
118510 km
座席数:
539 kg
1211 kg
1750 kg
スウェーデン Gothenburg
2024/06/06
7205490
2024-06-25 18:29
2024-06-30 20:41
3.881 m × 1.716 m × 1.803 m
75 HP (55.13 kW)
容積:
1300 cm³
燃料消費:
4.5 l/100km
2024-05-31
赤
Parkeringsbromsen kärvar, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Flertal stenskott motorhuv, Buckla motorhuv, Lackskada framdörr vänster, Lackskada vänster insteg fram, Lackskada vänster bakskärm, lackskada vänster taksida, Lackskada vänster bakdörr, Antenn skadad. Repa stötfångare bak, Karosskada höger bakskärm, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger bakdörr, Karosskada höger bakdörr, Buckla höger framdörr, Repa höger framdörr, Lackskada insteg höger bak, lackskada höger framskärm, Repor baklucka. Bucklor baklucka. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under motor saknas
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Sliten inredning. Klädsel smutsig fram. Klädsel skadad fram vänster. Klädsel smutsig fram. Trasiga inredningsdetaljer. Sliten inredning.
Stoppning i säte ojämn.Skadad golvmattor.
Hållare till motorhuv är trasig
Koppling tar långt ner
Vibrationer i kopplingspedal.Rasslar vid motorstart.Varnar för ”hill holder unavaileble”Luktar mycket avgaser.varnar för ”system som korrigerar färdriktningen”.Känns svamping i styrning.
Strålkastare höger ur funktion, Spricka vindruta i synfält. Ac fungerar men kyler dåligt, Bilen drar snett. Vibrationer i ratten. Ena skyltbelysningen ur funktion. Backljus ur funktion, Vibrationer i framvagn. Missljud framvagn ej lokaliserat. Positionsljus vänster fram ur funktion. Fjäder brusten höger fram. Fjäder brusten vänster fram.Nyckelämne ur funktion på 1 nyckel.
Previous owners: 5
License number: CGD190
Manufacture month: juuni 2014
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 750 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 750 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.3 HDI Skåp
2014
PercentIconDeductible VAT