オークション販売用のDodge RAM ピックアップという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/101
長さ - 1.7 m, 幅 - 2.07 m
243 HP (179 kW)
ユーロ:
Euro 5
アクスル構成:
4x4
ホイールベース:
3,560 mm
第1アクスル:
P275/60R20 114S
リアアクスル:
P275/60R20 114S
2025-04-30
Höjd: ca 550 mm
Senaste besiktning: 2024-02-08
Fordonsslag: Lätt lastbil
Max släpvikt: 3500
Kreditköp: Nej
Leasing: Nej
bränsle: 4WD
växellåda: Automat med tillsats
PickUp LaRamie
EGR borttagen
Luftfjärdring
Alpine Soundsystem
Svart Metallic
Utrustning
Dragkrok
Motorvärmare
Extraljus
Ventilerade säten fram
Elektrisk öppningsbar bakruta
Xeon extraljus
Mått & vikt
Invändiga lastmått
Medföljande redskap / tillbehör
Vinterdäck
dubbade
Servicebok
Övriga upplysningar
Spricka framruta
Några bucklor (se bilder)
Några repor (se bilder)
Säljarens kommentarer
Servad enligt rekommendationer