オークション販売用のVolkswagen Passat エステート車という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
Volkswagen
Passat
エステート車
2021
2020-11-20
123360 km
451 kg
1819 kg
2270 kg
スウェーデン Gothenburg
1か月超
7212995
4.773 m × 1.832 m × 1.467 m
156 HP (115 kW)
2025-11-30
灰
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Litet knackande missljud vid öppning av baklucka.
License number: CTP012
Manufacture month: lokakuu 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1464, 2761, 4301, 6024, 7324, 8957, 12030, och 12451 mil. Senast utförd 2024-05-03
Service book: Loose papers
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 230 kg
Tax weight: 1 810 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
GTE 218hk
2021
Electric/Petrol
Auto hold
Lastbågar
Lastskydd/lastnät
Smartphone integration
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car