オークション販売用のMercedes-Benz A-Klass クロスオーバーという名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
1/11
Mercedes-Benz
A-Klass
クロスオーバー
2018
2018-04-03
74,910 km
455 kg
1,480 kg
1,935 kg
1か月超
7208910
2024-08-12 10:51
2024-08-22 19:16
4.384 m × 1.78 m × 1.455 m
122 HP (90 kW)
サンルーフ:
2025-06-30
Bilen har flertal stenskott. Fåtal bucklor/dörruppslag, repor och lackanmärkningar. Kaross, några skadade plastdetaljer. Bakdörr vänster kärvar vid öppning/stängning.
Invändigt fåtal repor och märken. Insynsskydd medföljer ej.
Previous owners: 9
License number: DBY795
Manufacture month: jaanuar 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1405, 2798, 4161, 5081 och 6140 mil. Senast utförd 2023-01-31
Tax fee (yearly): 734 SEK
Max pull weight: 1 565 kg
CO2-emission (petrol): 128 g/km
Tax weight: 1 480 kg
A 180 5dr W176 122hk AMG Pano B-kamera Läder
2018
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified